Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Zobrazených 1–27 z 181 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 181 výsledkov

Nábytok do jedálne

Vybavenie jedálne kvalitným nábytkom z masívneho dreva

Kto by si doma alebo v reštaurácii nechcel pochutnať na lahodnej sviečkovej. Aby sme sa však uistili, že nám nič nechýba, musíme si sadnúť za stôl na pohodlnú stoličku, ktorej nohy sú pevné a stabilné. V internetovom obchode Gregory nábytok nájdete stoličky v mnohých variantoch a samozrejme aj kvalitné masívne jedálenské stoly. Poďte sa s nami inšpirovať nábytkom do jedálne.

Stôl, ktorý vám nebude chýbať

Hlavným kusom nábytku v jedálni je nepochybne jedálenský stôl. Ak vám záleží na klasickom usporiadaní, určite si vyberte kvalitu, stabilitu, pevnosť a silu, ktoré sa spoja v jedálenskom stole z masívneho dreva, ktorý bude pútať pozornosť. V predajni Gregory nábytok nájdete obdĺžnikové stoly, ktoré sa kupujú najčastejšie, ale aj okrúhle alebo oválne. K dispozícii sú aj skladacie stoly, ktoré sú vhodné na rodinné oslavy alebo pre neočakávané návštevy. Ak chcete mať doma moderný štýl, pozrite sa na stoly so železnými nohami. Vo svetlom interiéri plnom slnka bude jaseňový stôl Island vyzerať skvele.

Zodpovedajúce stoličky

Ku každému stolu samozrejme patria aj jedálenské stoličky, ktoré by mali ideálne vizuálne ladiť so stolom a táto harmónia by mala lahodiť najmä vášmu oku. Výber internetového obchodu, ktorý ponúka klasické aj moderné stoličky, by nemal byť problém. Vyberte si stoličky s polstrovaním alebo bez neho – presne podľa vášho vkusu.

Alternatívou k jedálenským stoličkám môžu byť aj jedálenské lavice, medzi ktoré patria okrem iného lavice so železnými nohami v tvare U, V alebo X, ktoré sa hodia k obľúbenému modernému stolu. Stoly, stoličky, lavice a jedálenské súpravy sú vhodné nielen do domácnosti, ale aj do firemnej jedálne a, samozrejme, do reštaurácií.

Prenecháte nám túto kombináciu?

Ak sa obávate, že stôl a stoličky, ktoré ste si vybrali, sa k sebe nebudú hodiť, pozrite si našu ponuku už nakonfigurovaných jedálenských súprav. Obrázok vám presne ukáže, ako bude vyzerať vo vašej jedálni, a vy sa budete môcť ľahšie rozhodnúť.

Prečo nakupovať v spoločnosti Gregory nábytok

Všetok nábytok dostupný v internetovom obchode je vyrobený z kvalitného masívneho dreva, ktoré je následne ošetrené kvalitnými produktmi, aby dlhodobo vyzeralo pekne a predĺžilo už tak dlhú životnosť, ktorou sa nábytok jedálne nábytok masívneho dreva vyznačuje. Pri správnej starostlivosti môže vydržať celé generácie.

A aká je čerešnička na torte? Pri väčšine produktov, ktoré si prezeráte, nemusíte čakať, kým sa vami vybrané produkty vyrobia. Stoly a stoličky sú z 90 % skladom a sú vám dodané do 72 hodín od objednania.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.