Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

O nás

Predávame nábytok
z masívu

Naším poslaním je predávať kvalitný nábytok masívneho dreva za skvelé ceny.

Drevo je najlepší materiál pre výrobu nábytku. Každý kus je unikátny a nesie v sebe príbeh stromu, z ktorého pochádza. Drevo je materiálom prírodným, obnoviteľným a zdravotne nezávadným.

Nechajte sa prekvapiť cenami v našom e-shope a urobte si radosť kvalitným kúskom do Vášho domova.

Stovky spokojných zákazníkov

Vážime si dôveru, ktorú v nás zákazníci vložili. Pozrite na recenzie, ktoré nám ľudia napísali.

Drevený masív

Pracujeme s masívnym drevom. Žiadna dyha, žiadne lamino! Náš nábytok vám vydrží dlhé roky.

Poctivé remeslo

Zakladáme si na kvalitne remeselne spracovanom nábytku s fajnovým finišom. Používame prvotriedne laky a oleja.

Mnoho produktov skladom

Máme plný sklad nábytku k okamžitej expedícii. Tovar na objednávku rýchlo naskladníme a posielame k Vám.

Vybavíme domácnosť i hotel

Zariaďujete byt, dom, krčmu či penzión?

Žiadny problém. Dodáme Vám od jedného stola, až
po kamión stoličiek. Máte speciální přání, potřebujete poradit,
chcete množstevnú zľavu?

Dajte nám vedieť, radi vám pomôžeme.

Poslať dopytAlebo napíšte priamo na e-mail: info@gregorynabytek.czalebo volajte 774 935 632.

Dubový příborník Leo, dokonalý kus nábytku, který dodá vášemu domovu jedinečný styl a eleganci.

Rustikálny štýl bývania

Zariaďte si domov v nadčasovom rustikálnom štýle. Ako to robíte? Pomôžeme vám! Rustikálny štýl predstavuje prirodzený, ľahký a nadčasový štýl bývania. Jeho počiatky siahajú do

celý článok

nábytok masívneho dreva

kvalitná masívne stoličky z duba a jaseňa, ktoré poslúžia dlhú dobu. Tieto stoličky sú vhodné ako do obývacej izby, tak do iných časti vášho obydlia. Možno ich použiť aj do reštaurácií alebo kaviarní.

masívne skrine z duba a jaseňa , ktoré očarí váš interiér. Ponúkame Vám nočné stolíky, TV komody, odkladacie stolíky, komody, skrine, skrinky a knižnice. Nábytok je univerzálny, a preto sa hodí do každej miestnosti.

kvalitné masívne stoly , Ktoré Vám poslúži dlhú dobu. Masívne dubové a jaseňové stoly nestrácajú svoj vzhľad a ani kvalitu. Vďaka druhu dreva, naše stoly majú veľkú nosnosť.

nahraďte svoje stoličky jednou z týchto masívnych lavíc . Lavice majú vysokú nosnosť a časom nestrácajú na kvalite. Nielenže sú veľmi praktické, ale tiež pôsobí veľmi esteticky.

Prečo kupovať nábytok masívneho dreva?

Masívny nábytok možno označiť za jeden z najkvalitnejších a najžiadanejších nábytkov v histórii. Každý strom vyrástol úplne iným spôsobom, takže nenájdete dva rovnaké stromy a to isté platí aj pre náš nábytok. Masívny nábytok nestráca svoju hodnotu, preto ho môžete predať za slušnú cenu aj za 30 rokov. Nielenže Vám poslúži dlhú dobu, ale tiež vďaka vysokej nosnosti sa nemusíte obávať o bezpečie vášho okolia. Povrchová úprava pomocou olejov, voskov a lakov Vám zaručuje, že drevo nestratí svoj vzhľad a hodnotu. vďaka masívnemu nábytku , Už nikdy neuvidíte nadmerné krútenie alebo praskanie.

dubové drevo je jedno z najžiadanejších už oddávna. Medzi základné vlastnosti dubového dreva patrí tvrdosť, pevnosť, húževnatosť a trvanlivosť. Z našich driev najdlhšie vzdoruje nielen poveternostným podmienkam, ale aj striedanie vlhka a sucha. Ak ponoríte dub na dlhšiu dobu do vody, skamenie. masívny dub má výraznú a harmonickú kresbu, ktorá pôsobí veľmi prirodzene a atraktívne. Tento materiál sa nepoužíva často, ale keď sa použije, výsledný nábytok má veľkú trvanlivosť a nosnosť. Keďže dubové drevo obsahuje minimálne množstvo sukov, vyrábajú sa z neho mohutnej stoly a stoličky. Medzi najčastejšie povrchové úpravy duba patrí olejovanie a lakovanie. V Anglicku po ňom pomenovali celé storočie – age of oak (1500 – 1600).

masívne jaseň rovnako ako dub, patrí medzi najkvalitnejšie druhy dreva. Na rozdiel od duba je to drevo pružné a svetlé. Jeho farbu možno prirovnať ku svetle krémovej farbe. jaseň možno tiež charakterizovať veľkou životnosťou a nosnosťou. Drevo je pevné, tvrdé, húževnaté az našich drevín najpružnejšie. Preto tento druh dreva označujeme ako veľmi kvalitný a originálny materiál. masívne jaseň je svetlejší ako buk, má zároveň vyššiu tvrdosť než buk a vyššia pružnosť než dub, čo ho robí veľmi atraktívnym pre výrobu nábytku. Medzi najčastejšie povrchové úpravy patrí olejovanie a lakovanie.

Neváhajte a získajte náš
kvalitný masívny nábytok
a my vám garantujeme, že nebudete ľutovať!

Napíšte nám, radi Vám pomôžeme s výberom tovaru.Táto stránka je chránená pred spamen pomocou reCAPTCHA od Spoločnosti Google.
Zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.