Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Drevené vitríny z masívneho dreva

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

Drevené vitríny z masívneho dreva

Chceli by ste si zaobstarať vitrínu do obývačky, ale nenašli ste takú, ktorá by vo všetkých ohľadoch spĺňala vaše očakávania? V našom sortimente dubového nábytku si môžete vybrať kvalitné masívne regály, ktoré vydržia doslova celé generácie.

Vyberáte si moderný alebo rustikálny štýl?

Každému sa do domácnosti hodí niečo iné. Váš štýl môže byť akýkoľvek, ale ak má byť konečný výsledok tvorený kvalitnými kusmi nábytku, ktoré vydržia vo vašej domácnosti dlhé roky, vitríny z masívneho dreva sú tou správnou voľbou.

Z ponuky moderných vitrín vás možno zaujme kolekcia Lausanne, ktorá ponúka sklenené vitríny v kombinácii so zásuvkovými úložnými systémami alebo so zásuvkami a dvierkami. Do vitrín budete môcť umiestniť vzácne poháre na šampanské aj porcelán. V zásuvkách a skrytých policiach zase predmety, ktoré nebudú vidieť a nebudú zasahovať do estetického vzhľadu miestnosti.

Sklenené vitríny z kolekcie Lausanne majú zaoblené hrany a kombináciu olejového a voskového náteru, ktorý lepšie chráni drevo pred poškodením. K dispozícii je aj dubová vitrína do obývacej izby z kolekcie Railway, ktorá sa vyznačuje masívnymi železnými prvkami, ktoré nábytku dodávajú robustnosť a zapadajú tak do rustikálneho štýlu.

Dallaské Vitríny z jedinečného brúseného duba

Kolekcia Dallas ponúka vitríny vyrobené z kartáčovaného duba, ktorý na svojom povrchu odstraňuje mäkkú vrstvu dreva. Vďaka tomu lepšie vyniknú jedinečné kresby dreva, ktorými sa vitríny pýšia. Viditeľnosť kresieb v neposlednom rade podporuje olejový náter dreva, ktorý zároveň zabezpečuje jeho ochranu. Drevená vitrína Dallas má tiež zabudované osvetlenie, ktoré nielen jemne osvetľuje miestnosť, ale vytvára aj jedinečnú a trochu romantickú atmosféru.

Vyberte si podľa veľkosti

V ponuke nájdete viacero veľkostí od 53 do 160 centimetrov. Najťažšie vitríny vážia až 150 kilogramov a unesú veľa. Ak sa vám niektorý z nich páči, nemusí to skončiť. Všetky tieto kolekcie obsahujú aj ďalší nábytok spálne alebo obývačky, ktorý sa k sebe dokonale hodí a pri troche pravidelnej starostlivosti vydrží dlhé roky.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.