Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele s čalúneným čelom

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 16 výsledkov

Postele s čalúneným čelom

Pre dokonalý odpočinok si vyberte kvalitnú posteľ, ktorá spĺňa všetky vaše požiadavky na elegantný vzhľad a kvalitu.

Výber postele nie je nikdy jednoduchý. Ak chcete, aby vaša posteľ bola pekná, štýlová, elegantná, ale zároveň nadčasová a vyrobená z materiálov s dlhou životnosťou, hľadanie bolo o niečo zložitejšie. Teraz vám však už nič nebráni prezrieť si ponuku online obchodu s posteľami z masívu s čalúnenými čelami. Vďaka tomu spĺňajú požiadavky na vzhľad aj kvalitu. Ktorá z nich vás osloví? Väčšina postelí, ktoré tu nájdete, je vyrobená z dubového masívu. Sú však aj také, pri ktorých výrobe boli použité iné masívne dreviny, ale majú niektoré spoločné črty. Ide o kvalitu spracovania, použitý materiál a ochranu dreva. Tá je zabezpečená prostredníctvom ochranného olejového náteru, na ktorý sa vždy používa olej prvotriednej kvality. Ten dodáva drevu lesk, ale predovšetkým prispieva k dlhšej životnosti nábytku, ku ktorej môžete prispieť aj vy. Ako? Jednoducho!

Starostlivo a pravidelne sa starajte o nábytok masívneho dreva!

Postele nielen z masívneho dubového dreva

Postele, ktoré sme doteraz predstavili, sú vyrobené výlučne z dubového masívu. Ak však máte záujem o postele z masívneho smrekového dreva, ktoré sú cenovo dostupnejšie, pozrite si postele Bosfor a King. Patria do kategórie postelí s čalúnenými čelami jednoduchšieho vzhľadu. V prípade, že si pod nimi chcete vytvoriť vždy potrebný úložný priestor, bude to možné prostredníctvom obstarania zodpovedajúcich zásuviek.

Prídavné lôžka s úložným priestorom

Ak je úložný priestor pod posteľou nevyhnutnosťou, určite sa bližšie pozrite na čelá postelí z kolekcie Bara a Tera. Tieto postele sú horúcou novinkou a postupne zdobia čoraz viac domácností pre svoj nadčasový vzhľad. Čelá oboch postelí možno ozdobiť odnímateľným látkovým poťahom, ale nie je to nevyhnutné. Obe postele ponúkajú dostatok úložného priestoru, ale líši sa prístup k nim.

Kým manželská posteľ Bara má zásuvky na roštoch, do podobnej postele Tera je prístup cez výklopný rošt.

Medzi dubové postele s výklopným matracom patrí aj posteľ Rimini. Okrem dubovej konštrukcie ponúka aj rošt a čalúnené vankúše v cene. Vďaka výške postele je na prvom mieste z hľadiska úložného priestoru a v neposlednom rade treba spomenúť aj komfort vstávania, ktorý so sebou prináša dostatočná výška postele Rimini.

Postele z kolekcií Diana a Livorno majú podobný vzhľad. Obe sú určené do spální, kde majú slúžiť ako manželské postele s rozmermi 180×200 cm a vytvárajú dojem, že sa vznášajú nad zemou. Je to spôsobené umiestnením nôh postele, ktoré nie sú na samom konci, ale sú ukryté hlbšie pod posteľou. Ak sa neviete rozhodnúť, ktorú z nich si vybrať, možno vám pomôže informácia, že čalúnené čelo Livorno je oveľa širšie ako čelo Diana, pretože jeho súčasťou sú aj dva úložné nočné stolíky. V prípade, že je priestor vašej spálne menší, bude vybraný.

Nakoniec nemôžeme nespomenúť posteľ Monte s úložným priestorom v nohách, ktorý je zabezpečený výsuvnou zásuvkou. Môže sa pochváliť modernými zaoblenými hranami a čalúnenou prednou časťou. V ponuke je až 7 farieb látok, z ktorých si budete môcť vybrať tú, ktorá sa najlepšie hodí do vašej spálne.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.