Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele 160x200

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

Postele 160x200

Vyberte manželskou postel, kde bude radosť oddychovať

Výber postele je veľkou udalosťou, predovšetkým ak chcete, aby postel slúžila po dlhé roky. V tom prípade sú základné požiadavky jasné – kvalita a vzhľad lahodiaci oku, no ten je pre každého iný. Prezrite si preto širokú ponuku postelí v rozmere 160×200 cm, pre ktorých výrobu bol použitý masív. Zaručuje pevnosť, odolnosť, bytelnosť a vďaka náteru z kvalitného oleja aj dlhú životnosť jednotlivých masívnych kusov. Líšia sa však vzhľadom, možnosťami úložných priestorov alebo variantou čela s čalúnením v mnohých farbách. Poďte sa o nich dozvedieť viac!

Jednoduchosť a elegancia

Hľadáte absolútnu klasiku, ktorou je bytelná konštrukcia z kvalitného materiálu, stojaca na štyroch nohách? Potom by vám mohli padnúť do oka jednoduché postele 160×200 cm, ktorých dominanta je jednoduchosť a elegantný dizajn. Postele z kolekcie Bosfor a Livorno disponujú čelom za hlavou, pričom čelo postele Bosfor je navyše opatrené mäkkým čalúnením, o ktoré bude veľmi príjemné oprieť sa bez vankúša za chrbtom.

Dizajnovo viac prepracovaná je potom posteľ z masívu 160×200 cm z kolekcie Livorno, ktorá je dostupná vrátane nočných stolíkov. Výnimočnú ju robí na prvý pohľad levitujúci vzhľad. Taktiež táto posteľ disponuje čalúneným čelom, ktoré je odnímateľné, vďaka čomu je údržba v prípade potreby veľmi jednoduchá.

Kovové prvky pre atypický vzhľad

Radi by ste niečo elegantné, čo by však malo trochu atypické prvky? Prezrite si postele, ktoré kombinujú masívny dub a čierny kov! Postele, v ktorej konštrukcii je kov najviac priznaný, je tá z kolekcie Tara Venecia a Olívia. Menej viditeľný je čierny kov v prevedení postele Olívia, ktorá má obdĺžnikové nohy schované hlbšie pod posteľou.

Všetky postele sa pýšia hrúbkou dosiek o 4 centimetre, a tak sa o ich pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť rozhodne nemusíte obávať.

Robustné postele

Vo výbere neboli opomenutí ani tí, ktorí si potrpia na robustnom vzhľade. Dubová manželská posteľ 160×200 Troja je absolútnou klasikou v robustnom vzhľade. V podobnom duchu je tu tiež posteľ Oslo, ktorá je však oživená šikmým postavením nôh a čela. Ponúkaná je za dostupnú cenu, v ktorej je tiež rošt.

Postele s úložným priestorom

Miesta nie je nikdy dosť a ak hľadáte postele o rozmere 160×200 cm, úložné priestory v spálni navyše sa budú rozhodne hodiť. Tých je v ponuke naozaj veľa, tou úplne najobľúbenejšou je manželská posteľ 160×200 z kolekcie Sofi. Posteľ je dostatočne vysoká na to, aby sa na ňu dobre uliehalo a predovšetkým – aby sa z nej po príjemnom spánku tiež dobre vstávalo. Ďalej ponúka možnosť doobjednania až 4 šuplíkov, do ktorých sa zmestí posteľná bielizeň, sezónne prikrývky alebo oblečenie. Priestor pri nohách ďalej zdobí malá polička, na ktorú je možné umiestniť napríklad kvetináč so zeleňou, ktorá vo spálni prečistí vzduch.

Medzi ďalšie postele 160×200 s úložným priestorom radíme postele z kolekcie Sandra, Denisa, Oslo, Pavla či Monte. Napríklad posteľ Monte je navyše zdobená zaoblenými hranami a látkovým potahom čela, ktorý je odnímateľný a je možné ho jednoducho čistiť.

Vybrali ste? Inšpirujte sa i naďalej! Napríklad v článku Ako si zariadiť spálňu tak, aby ste sa v nej cítili čo najlepšie!

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.