Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Zobrazených 1–27 z 148 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 148 výsledkov

Spálňový nábytok z masívneho dreva

Zariaďte si spálňu nábytkom, ktorý vydrží roky

Ak by sme sa vás opýtali, ktorá miestnosť vo vašej domácnosti je vaším obľúbeným miestom, s najväčšou pravdepodobnosťou by to bola spálňa. Ak to tak nie je, zamyslite sa nad tým, či by nestálo za to zaobstarať si úplne nový, kvalitný nábytok vrátane matraca, na ktorý si môžete ľahnúť a zaspať na ňom v to ráno. Internetový obchod Gregory nábytok ponúka kompletný sortiment nábytok spálne vrátane lamelových roštov a tiež kvalitných matracov Tropico.

Dominancia v spálni

Dominantou každej spálne je nepochybne posteľ. Najobľúbenejším materiálom na ich výrobu je dubový masív. V minulosti sa používal na stavbu bojových lodí, ktoré museli odolávať tvrdým bojom. Pevnosť však nie je jedinou výhodou tohto materiálu. Je veľmi odolný a pri správnej starostlivosti sa budete tešiť z jeho dlhej životnosti. V neposlednom rade musíme spomenúť krásne kresby dreva, ktorými sa masívny dub vyznačuje. V ponuke však nájdete aj postele z bukového alebo smrekového masívu v kráľovských rozmeroch 200 x 200 cm, no ak hľadáte posteľ do detskej izby v rozmere 200 x 90 cm, určite neprehliadnete. Vyberte si posteľ, ktorá vám vyhovuje, s úložným priestorom alebo bez neho. Ak máte záujem o menej tradičné postele, pozrite si tie, ktorých konštrukcia kombinuje drevo a kov, alebo tie s látkovým čelom. Najťažšie postele z masívneho dreva môžu vážiť až 150 kg, vďaka čomu sú mimoriadne robustné a ich nosnosť je vysoká.

Úložné priestory

Žiadna spálňa sa nezaobíde bez dostatočného úložného priestoru, ktorý poskytujú skrine rôznych veľkostí, ktoré môžu mať aj zabudované osvetlenie alebo zásuvkové komody. Vyberte si z kolekcií spální Pavla, Lausanne, Troja, Monaco, Palermo alebo Loft. Vo všetkých prípadoch získate kvalitný nábytok vyrobený zo 100 % masívneho dreva, ošetrený olejom alebo olejom a voskom na predĺženie životnosti nábytku.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.