Zobrazených 1–27 z 142 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 142 výsledkov

Spálňový nábytok z masívneho dreva

Zariaďte si spálňu nábytkom, ktorý vydrží roky

Ak by sme sa vás opýtali, ktorá miestnosť vo vašej domácnosti je vaším obľúbeným miestom, s najväčšou pravdepodobnosťou by to bola spálňa. Ak nie, zvážte, či by sa vám neoplatilo zaobstarať si úplne nový, kvalitný nábytok vrátane matraca, na ktorom môžete ráno zaspať. Internetový obchod Gregory nábytok ponúka kompletný sortiment nábytok spálne vrátane lamelových roštov a kvalitných matracov Tropico.

Dominancia v spálni

Dominantou každej spálne je nepochybne posteľ. Najobľúbenejším materiálom na ich výrobu je dubový masív. V minulosti sa používal na stavbu bojových lodí, ktoré museli vydržať ťažké bitky.

Pevnosť však nie je jedinou výhodou tohto materiálu. Je veľmi odolný a pri správnej starostlivosti sa môžete tešiť z jeho dlhej životnosti. V neposlednom rade treba spomenúť aj krásnu kresbu dreva, ktorá je charakteristická pre dubový masív.

V ponuke však nájdete aj bukové alebo smrekové postele z masívu v kráľovských rozmeroch 200 x 200 cm, ale ak hľadáte posteľ do detskej izby vo veľkosti 200 x 90 cm, určite neprehliadnete. Vyberte si posteľ, ktorá vám vyhovuje, s úložným priestorom alebo bez neho.

Ak máte záujem o menej tradičnú posteľ, pozrite sa na postele s kombináciou dreva a kovu alebo na postele s látkovým čelom. Najťažšie postele z masívneho dreva môžu vážiť až 150 kg, vďaka čomu sú mimoriadne robustné a ich nosnosť je vysoká.

Úložné priestory

Žiadna spálňa sa nezaobíde bez dostatočného úložného priestoru, ktorý poskytujú skrine rôznych veľkostí, ktoré môžu mať aj zabudované osvetlenie alebo zásuvkové komody.

Vyberte si z kolekcií spální Pavla, Lausanne, Troja, Monaco, Palermo alebo Loft. Vo všetkých prípadoch dostanete kvalitný nábytok vyrobený zo 100 % masívneho dreva, ošetrený olejom alebo olejom a voskom, čo predlžuje životnosť nábytku.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.