Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele 200x200

Postele 200x200

Perfektný odpočinok na manželskej posteli kráľovských rozmerov? S nami môžete!

Kto by neodpočíval rád. S pribúdajúcim vekom, rodinou, zamestnaním alebo inými povinnosťami sa táto činnosť bohužiaľ stáva menej dosiahnuteľnou, o to potrebnejšie sú však dobré podmienky pre kvalitný spánok, akonáhle naň konečne príde. S tými súvisí pohoda v spálni, dobre vybrané matrace a tiež kvalitná posteľ, ktorej ponuku vám v článku radi predstavíme. Všetky postele 200×200 cm, ktoré tu nájdete, sú vyrobené z kvalitného masívneho dreva, ktoré sa pýši dlhou životnosťou, odolnosťou, bytelnosťou a v neposlednom rade kvalitným prevedením.

Originálna jednoduchosť a nadčasovosť

Postele z masívu 200×200 cm, ktoré sú navyše natierané kvalitnými olejmi, sú obľúbené pre dlhú životnosť, ktorú sľubujú. Je preto úplne pochopiteľné, ak si v tomto prípade potrpíte na jednoduchý vzhľad, ktorý je však súčasne nadčasový. Nebude tak nutné obávať sa, že sa vám finančne náročnejší kúsok po pár mesiacoch okuká, alebo že snáď vyjde z módy.

Prvou takou posteľou, ktorá je zákazníkmi veľmi obľúbená, je z kolekcie Sofi a spĺňa požiadavky na jednoduchosť a nadčasovosť. I napriek tomu je pevná a vysoko stabilná s malou poličkou u nôh a možnosťou dokúpenia šuplíkov pod posteľ, ktoré sa zaslúžia o maximalizáciu úložného priestoru, ktorý je pre usporiadanú domácnosť vždy žiaduci.

V jednoduchom a elegantnom dizajne si ďalej môžete vyberať posteľ Monaco s dubovým čelom alebo Livorno s čelom látkovým.

Dávate prednosť robustnosti?

Ak sa zameriavate na jednoduchosť, radi by ste však do spálne pořídili niečo mál robustnejšie, posteľ 200×200 cm z kolekcie Oslo by mohla vaše túžby uspokojiť. Jej konštrukcia je totiž vyhotovená z výrazných trámov, ktoré sú zdobené krásnymi kresbami pre dub typickými. Tie sa zaslúžia o elegantný a ničím nenahraditeľný vzhľad postele, ako dominantného prvku celej spálne.

Ponuka postelí v kombinácii dreva a kovu

Kov bol pre výrobu nábytku používaný odjakživa, v našej ponuke ho nájdete v kombinácii s čím iným, než s masívnym drevom. Tieto postele kráľovských rozmerov, ktoré nájdete v kolekciách Olívia, Venecia alebo Admiral sa pýšia tloušťkou masívneho dreva o šírke 4 cm, opierajúci sa do kovových nôh, ktoré podporujú pevnosť, odolnosť a stabilitu postele, na ktorej bude radosť ležať!

Postele s úložným priestorom

Úložného priestoru nie je nikdy dosť, a tak ak ho chcete využiť všade, kde je to možné, postele z masívu 200×200 cm z kolekcií Monte alebo Pavla ponúkajú úložný priestor vďaka vysúvajúcim šuplíkom alebo pod výklopným čelom.

Posteľ Monte zaisťuje úložný priestor vďaka šuplíku, ktorý sa ľahko zasúva do priestoru pod spodným čelom postele. Okrem tohto benefitu ponúka tiež čalúnené čelo s možnosťou výberu farby, ktorých je k dispozícii hneď niekoľko.

Obľúbená je pre možnosť úložného priestoru tiež posteľ Pavla, ktorá láka tiež svojim uspôsobením, ktoré sa na prvý pohľad javí ako levitujúca posteľ.

Záverom

Ako už bolo povedané, na životnosť postelí z masívu sa pri správnej starostlivosti o ne môžete spoľahnúť. No a ako o masívne drevo starať? O tom si prečítajte v článku.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.