Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Dubové - kovové postele

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Dubové - kovové postele

Kvalitné postele v kombinácii dreva a kovu zaujmú

Ak v oblasti nábytku nehľadáte 100% klasiku, no radi sa necháte uchvátiť niečím trochu atypickým, poďte s nami nahliadnuť do sveta nielen dreva, ale aj kovu. Všetky postele, ktoré v jednotnej kategórii nájdete, sú vyrobené z dubového masívu o hrúbke 4 cm, ktorý je ďalej natieraný olejom Borma Wachs, ktorý ho dokáže lepšie chrániť pred bežným opotrebením, škrabaním a predovšetkým podporuje jeho životnosť. Dubový masív však nie je jediným materiálom, je totiž doplnený o kov, ktorý je vo väčšine prípadov čiernej farby. Nájdete sa tu však aj jedna výnimka, ktorú si čoskoro predstavíme podrobnejšie.

Čierna alebo biela?

Ako prvú by sme vám radi predstavili posteľ Venecia, ktorá je k dostaniu v rozmeroch od 90×200 cm až po klasickú manželskú posteľ 180 x 200 cm. Svojou konštrukciou je podobná, ako všetky postele tejto kategórie. Má však jednu malú odlišnosť, ktorá však rýchlo zmení celý pohľad na ňu. Dubové drevo použité na konštrukciu je samozrejmosťou, doplnené je kovom, pre jeho nátierku je použitá biela farba. Táto kombinácia nie je úplne typická, no ako sa môžete presvedčiť sami, železná posteľ Venecia v bielej variante vyzerá úplne nádherné.

V prípade, že máte predsa len záujem o posteľ, ktorá kombinuje nesmrteľný dub a čierny kov, budete mať na výber hneď z niekoľkých variant. Napríklad posteľ Venecia v čiernom prevedení alebo posteľ Admiral, ktorá je opäť trochu výnimočná. Na jej výrobu je totiž používaný divoký dub. Preň sú typické výrazné rýhy a suky, ktoré dodávajú autenticitu. V kombinácii s čiernym kovom vyzerá táto posteľ veľmi pekne a nadčasovo.

Ďalšie železné postele dostupné v ponuke nájdete v kolekciách Tara alebo Olivie. Podobné sú si len použitými materiálmi, vzhľadovo sa pomerne líšia. Zatiaľ čo u Olivie je pre obvodovú konštrukciu použitý čierny kov, u Olivie nájdete túto konštrukciu z dreva, pričom kov je použitý na nohy postele, ktorých obdĺžnikový obvod siaha až nad čelo postele, ktoré je v oboch prípadoch vyrobené z masívneho dubu. Posteľ Olivie je dostupná ako v jednolôžkovom, tak aj manželskom prevedení. Posteľ Tara je možné počúpiť len v rozmeroch pre manželskú posteľ 160×200 alebo 180×200 cm.

Doplnené čalúnením

Nakoniec tu nechýbajú ani kovové postele v kombinácii dubu, kovu a čalúneného čela rôznych farieb. Tieto sú v ponuke hneď 4 a jedná sa o postele kolekcie Bolzano, Catania, Modena a Pescara. Každá z nich je dostupná v rozmeri 180×200 cm, farieb k výberu čelného čalúnenia je niekoľko, pričom najviac ich nájdete u manželskej postele Modena.

V internetovom obchode nájdete okrem bohatého výberu postelí aj ďalší nábytok z masívu, ktorý sa bude hodiť nielen do spálne, ale do celej domácnosti. A ak by ste sa radi dozvedeli, ako si najlepšie zariadiť spálňu a podľa akých pravidiel sa orientovať, inšpirujte sa v ďalšom našom článku.

Na záver už snáď len môžeme povedať, že železné postele sú okrem dlhej životnosti, pevnosti a odolnosti tiež veľmi jednoduché na montáž, ktorá vám nezaberie celý deň.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.