Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Kvalitné posteľné matrace

Zvolte matrace podle tuhosti
Zvolte matrace podle tuhosti

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 19 výsledkov

Kvalitné posteľné matrace

Súčasťou každej spálne je posteľ a, samozrejme, matrac, ktorý významne prispieva ku kvalite vášho spánku. V našej ponuke nájdete kvalitné matrace značky Tropico, ktoré vyrába kvalitný český výrobca s dlhoročnou tradíciou. Matrace sú k dispozícii v rôznych hrúbkach a rozmeroch, od 80×200 cm, ktoré sú vhodné pre jednolôžko, až po 200×200 cm, ktoré predstavujú kráľovský komfort pre tzv. “king size”. letiská.

Nájdete tu penové a pružinové matrace. Alergici tu nájdu aj matrace s antialergickým poťahom alebo ľudia s potrebou ortopedického matraca.

Pri výbere tvrdosti matraca sa rozhodujte podľa svojej hmotnosti. Ak ste drobná žena, môžete spať na mäkšom matraci, ale ak vaša osobná hmotnosť presahuje 100 kilogramov, váš matrac by mal byť tvrdý. A prečo je tvrdosť matraca taká dôležitá? Odpoveď je jednoduchá. Iba správna voľba tvrdosti zabezpečí, že vaše telo bude stopercentne podopreté a nebude sa prehýbať pod veľkou záťažou alebo, naopak, brániť dobrému prekrveniu končatín v prípade, že si vyberiete príliš tvrdý matrac s nízkou hmotnosťou.

Ak si nie ste istí, akú tvrdosť si vybrať, môžete si vybrať matrac, ktorý má na každej strane inú tvrdosť, a v prípade potreby ho otočiť.

Sortiment matracov nezabúda na dôležitosť hygieny – matrace obsahujú snímateľné poťahy, ktoré možno pravidelne prať, sušiť a nasadzovať späť na matrac.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.