Masívne postele

Zobrazených 1–27 z 51 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 51 výsledkov

Masívne postele

Masívne drevo má dlhú životnosť. Ak k tomu pridáte poctivé drevo a krásny materiál, získate základ kvalitnej postele. Všetko z masívneho dreva je vhodné pre naše zdravie a tiež pre alergikov. Masívne postele vám zaručene vy držia dlho a môžete tu nechať hrať aj svoje deti. Užívajte si život a prírodné materiály naplno. Poctivé drevo, ktoré ani po rokoch nestratí svoju pevnosť a ktoré si zamilujete. Kvalitná, štýlová posteľ, v ktorej sa budete cítiť dobre a spať ako na obláčiku.

Potrebujete robustnú a dizajnovú posteľ za skvelé ceny?

Moderný dizajn v kombinácii materiálu postele – masívne drevo a kov. Manželská posteľ sa tak stáva priamym synonymom stability a odolnosti. Potrebujete jednolôžko alebo manželskú posteľ? Ponúkame pevné postele 180×200, 200×200, 160×200, 140×200, 120×200 a 90×200. Máte doma málo miesta? Využite ponuku postelí s úložným priestorom. Na výber máme dubové alebo bukové drevo.

Každý tu nájde to, čo potrebuje. Masívne postele si môžete objednať za vynikajúce ceny aj o polnoci. Nechajte sa inšpirovať a urobte zo svojho domova najkrajšie miesto na svete.

Dubové postele skrášľujú spálňu

Postele z masívneho dreva sa hodia do každého interiéru a zútulnia ho. Prírodné materiály sa hodia k akémukoľvek dizajnovému štýlu, od čistých škandinávskych línií cez rustikálne Provence až po ležérne retro, postele z masívneho dreva sú vždy skvelou voľbou. Je nadčasový, elegantný a vhodný na ďalšie kombinácie.

Dub je odjakživa symbolom dôstojnosti, sily a odolnosti a je obľúbený pre svoje krásne odtiene, zaujímavú štruktúru, tvrdosť, odolnosť a jednoduchú údržbu. Interiéru dominujú dubové postele, ktoré spolu s ďalšími doplnkami vytvárajú dokonalý a moderný vzhľad celej miestnosti. Kvalitné spracovanie a poctivé drevo vy drží dlhé roky bez akejkoľvek zmeny a drevené postele sa stanú súčasťou vášho domova, bez ktorej si ho nebudete vedieť predstaviť.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.