Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Drevené knižnice z masívneho dreva

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Drevené knižnice z masívneho dreva

Hľadáte knižnicu, ktorá je ideálna do vašej obývačky alebo pracovne? Nemusí to však byť ľahká úloha, najmä ak sú knihy dôležitou súčasťou vášho života. Podľa čoho by ste si teda mali vybrať knižnicu?

Pevnosť, odolnosť a nosnosť materiálu

Koľko si myslíte, že vážia všetky knihy, ktoré máte doma a ktoré chcete dať vedľa seba do knižnice? Ak ste vášnivým čitateľom, dovolíme si tvrdiť, že niektorí z tých desiatich tisíc budú. Preto nepodceňujte výber knižnice a zamerajte sa na kvalitu konštrukcie, správny výber materiálu a s tým súvisiacu nosnosť knižnice.

V našej ponuke nábytku z masívu si môžete prezrieť a následne objednať regály z masívu, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho dubového dreva, ktoré nikdy nevyjde z módy. Masívne dubové drevo sa môže pochváliť vysokou odolnosťou a pevnosťou, kvalita konštrukcie a starostlivé spracovanie mu pridávajú na sile.

Moderná komoda z masívneho dreva

Ak dávate prednosť modernému vzhľadu nábytku, a tým aj celej domácnosti, vašej pozornosti by určite nemala uniknúť dubová knižnica Lausanne, ktorá sa môže pochváliť krásnymi vzormi dubového dreva na povrchu, ako aj zaoblenými hranami. Okrem otvorených políc ponúka aj dômyselne skryté úložné priestory, do ktorých môžete ukryť všetko, čo nemá rušiť vzhľad miestnosti a má zostať skryté pred ostatnými.

Všetok nábytok z kolekcie Lausanne, okrem knižníc, je ošetrený kombináciou vosku a oleja, aby bol chránený pred poškriabaním alebo inými známkami poškodenia, ktoré môže spôsobiť tradičné používanie.

Masívna knižnica s kovovými prvkami

Rustikálna komoda Railway pre elegantný a zároveň výnimočný domov je zdobená nielen vzormi dreva, ale aj kovovými prvkami, ktoré nábytku dodávajú jedinečnosť. Lesk a vysokú ochranu zaťažených povrchov zabezpečuje náter kvalitným olejom, ktorý by sa mal tiež opakovať aspoň raz ročne.

Vyberte si do obývačky alebo pracovne knižnicu, ktorá vďaka kvalitnému materiálu a konštrukcii pojme všetko vaše bohatstvo ukryté v knihách.

Ochrana nábytku z masívneho dreva

Žiadna ochrana netrvá večne, preto je dôležité pamätať na to, že je dobré aspoň raz za niekoľko rokov natrieť masívny nábytok novým olejom, voskom alebo ich kombináciou. Nezabudnite tiež pravidelne utierať prach suchou bavlnenou handričkou.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.