Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele s úložným priestorom

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Postele s úložným priestorom

Postele s úložným priestorom do spálne a detskej izby

Nedostatok priestoru a s tým súvisiace úložné priestory v jednotlivých miestnostiach sú problémom v mnohých domácnostiach. Ak sa s týmto problémom stretávate aj vy a hľadáte do svojej domácnosti nové kusy nábytku vrátane postele, postele s úložným priestorom by rozhodne mali byť v oblasti vášho záujmu. V internetovom obchode ich nájdete dostatok. Líšia sa farbou, možnosťami úložného priestoru, veľkosťou, ale jedno majú spoločné. Je to materiál, ktorý sa používa na ich výrobu, a tým je masívne drevo.

Prečo sú postele z masívneho dreva také obľúbené

Masívne drevo je veľmi obľúbeným materiálom nielen na výrobu postelí, ale nábytku všeobecne. Pýtate sa, prečo je to tak? Dôvodov je niekoľko. V prvom rade je to jeho dlhá životnosť, ktorá je u všetkých ponúkaných postelí navyše podporená kvalitným olejovým náterom, ktorý zároveň dodáva nábytku lesk. Ďalej môžeme hovoriť o pevnosti, robustnosti, odolnosti a v neposlednom rade o krásnych vzoroch, ktoré sú pre dubový masív typické a robia ho absolútne originálnym a nezameniteľným. Ak vás zaujíma, ako sa starať o nábytok dubového masívu, prečítajte si o tom v tomto článku.

Z čoho si môžete vybrať

Máte záujem o manželské postele s úložným priestorom, ale vaša spálňa nie je príliš priestranná, takže vám príde vhod maximálny rozmer postele 180×200 cm? Žiadny problém, v ponuke je veľa postelí s týmto rozmerom.

Úložné priestory vo forme zásuviek

Mohla by sa vám páčiť napríklad posteľ Sofi, ktorá sa môže pochváliť masívnou dubovou alebo bukovou konštrukciou, ktorá je zostavená do jednoduchého, ale pekného dizajnu. V prípade, že vám posteľ s rozmermi 180×200 cm nevyhovuje, máte šťastie. Posteľ Sofi je k dispozícii v rozmeroch od 90×200 cm do 200×200 cm. Samozrejme, pod každú z nich si môžete zaobstarať toľko potrebné zásuvky a vytvoriť si tak úložný priestor pod posteľou. Posteľ Monte tiež ponúka úložný priestor v podobe výsuvných zásuviek. Opäť si ju môžete objednať v niekoľkých rozmeroch, z ktorých najväčší je manželská posteľ s rozmermi 180 x 200 cm. Posteľ Monte ukrýva jednu úložnú zásuvku pod nohami. Zdobia ju krásne vzory masívneho dreva, ako aj čalúnené čelo, ktoré je dostupné v 8 farbách. Hrany tejto postele sú zaoblené, čo sa vám môže páčiť. Medzi postele s úložným priestorom, ktorých úložný priestor je ukrytý v zásuvkách pod posteľou, patrí manželská posteľ Bara. Je veľmi jednoduchá, ale vďaka svojmu atypickému vzhľadu pôsobí dojmom luxusu. Na prvý pohľad sa môže zdať, že posteľ levituje. Samozrejme, nie je to možné – posteľ je na to dostatočne ťažká, čo sa odráža aj na jej nosnosti 230 kg. Ďalšie dostupné manželské postele s úložným priestorom nájdete v kolekciách Oslo – posteľ s nosníkovou konštrukciou, Sandra, Denisa alebo Elza, pričom posteľ Elza sa môže pochváliť mäkkým čalúnením s látkovým poťahom.

Postele s úložným priestorom vo forme sklopných roštov

Zaujal vás vzhľad postele Bara, ale nepáči sa vám riešenie úložného priestoru? Žiadny problém! K dispozícii je aj posteľ Tera. Je vzhľadovo úplne rovnaká, jediným rozdielom je prístup k uloženým predmetom, ktorý je prostredníctvom výklopného roštu. Tera je rovnako ako Bara k dispozícii len vo veľkosti 180 × 200 cm. Drevo je tiež ošetrené olejovým náterom Livos, ktorý pomáha chrániť drevo a predlžuje jeho životnosť. V kategórii postelí s výklopným matracom môžeme spomenúť aj postele Lausanne alebo Rimini. Obe sú k dispozícii v rozmere 180×200 cm, manželská posteľ Rimini sa môže pochváliť aj najväčšími úložnými rozmermi a čalúnenými vankúšmi, ktoré zdobia čelo postele. Tie sa dajú jednoducho vybrať, aby sa zabezpečila ich stopercentná čistota. V neposlednom rade je posteľ Pavla vybavená aj výklopným roštovým systémom, ktorý je k dispozícii vo veľkostiach od 90×200 cm až po 200×200 cm. Je teda možné si ju zaobstarať, ak hľadáte jednolôžkové postele s úložným priestorom, ako aj manželské postele s úložným priestorom. Za rovnakú cenu sa dodáva aj s matracmi a z rovnakej kolekcie si môžete kúpiť aj nočné stolíky, skrine alebo komody.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.