Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele 140x200

Postele 140x200

Manželská posteľ pre priestorovo malé spálne? Vyberte kvalitu a pohodlie, ktoré vás očarujú!

Máte rozmerovo malú spálňu a lámete si hlavu nad tým, akú posteľ zvoliť, aby ste sa na nej každodenne dobre uspávali a zároveň vám stále zostal priestor na pohodlný pohyb po miestnosti? Potom prichádza do úvahy postele 140×200 cm, ktoré oba tieto požiadavky hravo splnia. Navyše sa pýšia kvalitným materiálom, ktorý je používaný na ich výrobu. Je ním bytelný a odolný masív s dlhou životnosťou, na čom sa z výraznej časti podieľa tiež olejová náterka, ktorou je drevo chránené. Poďte s nami nahliadnuť do sveta kvality a pohodlia, ktorý sa spája s pekným vzhľadom postele. Tá je dominantou každej spálne, a tak by ste si na jej výbere mali dať obzvlášť záležať.

Nestarnúca klasika

Zaujímate sa o kvalitnú posteľ z masívu 140×200 cm, ktorej vzhľad by mal byť jednoduchý a výrazne nenaruší celkový vzhľad miestnosti? Tak to v ponuke nájdete menšiu manželskú posteľ Troja, ktorej rustikálny vzhľad je presne tým, čo hľadáte. Rozhodne pritom nebudete musieť zľavovať z požiadavkov na kvalitu. Bytelná konštrukcia sa totiž pýši dubovým masívom s dlhou životnosťou, v ktorej cene je tiež rošt.

Postele s úložným priestorom

V spálňach, ktoré neoplývajú dostatkom miesta, sa často rieši aj nedostatok úložného priestoru. Tento problém je možné riešiť okrem iného aj zásuvkami pod posteľou. Tie sú dostupné k posteliam z kolekcie Oslo, Sofi alebo Monte.

Ako prvé nahliadneme na posteľ 140×200 s úložným priestorom, ktorá je dostupná v kolekcii Oslo. Pýši sa vysokou stabilitou, robustným vzhľadom a samozrejme tiež možnosťou doobjednať dve zásuvky, ktoré sa ľahko vojdú pod posteľ a vytvoria tak ďalší priestor pre ukladanie sezónnych prikrývok, posteľnej bielizne alebo trebárs sezónneho oblečenia.

Rovnaký, požadovaný benefit nájdete tiež u postele z kolekcie Sofi, ktorá môže byť rovnako tak ako posteľ Oslo z dubového masívu, na výber však ponúka tiež masív bukový. Táto posteľ z masívu s garanciou dlhej životnosti skryje až 4 zásuvky. Láka príjemnou cenou, v prípade bukového prevedenia potom veľmi jemnou štruktúrou, podčiarknutou načervenalým nádychom dreva.

V ponuke potom nájdete aj posteľ Monte, ktorá zaujme nielen jednotným a ničím nerušeným vzhľadom, na ktorom sa podieľa jednoduchosť konštrukcie zakončená jednoduchou zásuvkou u nôh postele. Príjemnú eleganciu a útulnosť zabezpečí látkový poťah čela postele, ktorý je snímateľný a zaisťuje tak ľahšiu údržbu. V ponuke nájdete celkom 7 farebných variantov poťahov, z ktorých si vyberiete ten, ktorý sa do spálne najlepšie hodí.

Pre milovníkov moderného vzhľadu

Chcete si zariadiť spálňu prežiarenú svetlom, ktorá bude podčiarkovať trendy, ktoré však z módy len tak nevyjdú? Postele z masívu 140×200 cm z kolekcií Pavla a Livorno ponúknu zaoblené hrany a levitujúci vzhľad, ktorý prispieva na jednoduchosti vzhľadu celkového priestoru a opticky ho zväčšuje.

Ak by ste sa pre výber z týchto dvoch variant nemohli rozhodnúť, možno vám k výsledku dopomôžu pridané benefity jednotlivých kusov. V prípade postele Pavla je to rošt a úložný priestor zdarma, v prípade postele Livorno potom nočné stolíky a elegantné látkové čelo.

Spánok ako na obláčiku

Kvalita spánku je závislá nielen na posteli bytelnej konštrukcie, ktorá pod váhou celého tela nevrzgá, ale tiež na výbere správnej matrace, o ktorom si prečítajte v ďalšom článku.

No a ak sa rozhodnete pre kúpu postele do domácnosti z masívneho dreva, ktorá môže byť doplnená tiež nočným stolíkom zo série, prečítajte si tiež, ako starať o nábytok z masívu tak, aby v domácnosti vydržal čo najdlhšie.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.