Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Zobrazených 1–27 z 81 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 81 výsledkov

Nábytok z masívneho dreva do obývačky

Zariaďte si obývaciu izbu kvalitným nábytkom v modernom alebo rustikálnom štýle

Obývacia izba je akýmsi srdcom celej domácnosti. Stretávame sa tam s rodinou, ale aj s priateľmi, ktorí prídu na návštevu a možno aj na pohár dobrého vína. Táto miestnosť sa určite zaobíde nielen bez pohovky, ale aj bez dostatočného množstva úložných a odkladacích priestorov. Pozrite si internetový obchod Gregory nábytok, kde nájdete kvalitný dubový nábytok obývačky.

Pohodlne sa usaďte

Ponúkame masívne dubové stolíky na odkladanie misky s orieškami, čaju alebo spomínaného pohára na víno. Veľmi praktický drevený konferenčný stolík nájdete napríklad v kolekcii Lausanne, ktorá sa vyznačuje zaoblenými hranami a veľmi moderným vzhľadom. Tento konferenčný stolík má voľne prístupné úložné priestory aj dve zásuvky, do ktorých môžete schovať všetko, čo nepatrí na oči. Nájdete však aj stoly bez zásuviek.

Pre milovníkov čítania

Ak radi čítate, určite sa nevzdiaľujte od čitateľského kútika, ktorý nájdete v obývačke. Na jej zariadenie stačí knižnica z masívneho dreva a kreslo z naolejovaného dubového dreva, aby ste sa mohli pohodlne usadiť a relaxovať pri čítaní svojej obľúbenej knihy.

Úložné priestory

Každý obytný priestor musí byť vybavený aj dostatočným úložným priestorom. Veľmi obľúbeným kusom nábytku je napríklad zásuvková komoda do obývacej izby z kolekcie Leo, ktorá kombinuje masívny dub a kovové prvky a vytvára dojem rustikálneho vzhľadu. Veľkou výhodou tejto komody sú tiché zásuvky, ktoré zabraňujú neustálemu búchaniu pri zatváraní. Tento systém, ktorý sa nazýva soft-close. V rovnakej kolekcii sa nachádza aj obývačková skrinka pod televízor, ktorá je rozdelená na policovú a zásuvkovú časť, pričom zásuvková časť má aj otvor na káble, bez ktorého sa elektronika umiestnená na komode a v komode nezaobíde.

Prečo nakupovať v spoločnosti Gregory nábytok

V internetovom obchode Gregory nábytok si môžete kúpiť nábytok do obývačky, ktorý je vyrobený zo 100 % dubového dreva. Tento materiál sa môže pochváliť dlhou životnosťou, ktorú možno správnou starostlivosťou predĺžiť. Okrem toho je nadčasový a v neposlednom rade sa jeho povrch môže pochváliť krásnymi a jedinečnými vzormi dubového dreva. Nábytok do obývačky z masívneho dreva sa dodáva v olejovaných alebo olejovaných a voskovaných povrchových úpravách, ktoré mu dodávajú lesk a chránia nábytok.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.