Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Kolekcia Dallas

Kolekcia Dallas

Kvalitný nábytok pre dom a byt

Hľadáte nábytok do svojho domova, ktorý je nielen krásny na pohľad, ale zaujme aj kvalitou a starostlivým spracovaním? Kolekcia Dallas, ktorú vyrába a dodáva spoločnosť Gregory Furniture, je práve takouto kolekciou. Na výrobu jednotlivých kusov tejto kolekcie sa používa vysokokvalitný masívny kartáčovaný dub, ktorý sa pýši svojou pevnosťou a odolnosťou. Je to jeden z najlepších materiálov, z ktorých sa dá vyrobiť nábytok. Čo si budete môcť z kolekcie vybrať?

Kolekcia Dallas vybaví celý váš domov

Kolekcia Dallas ponúka nábytok na zariadenie každej miestnosti vášho domu alebo bytu. Či už si chcete kúpiť nábytok do spálne, obývačky alebo detskej izby, vo všetkých prípadoch vás jednotlivé kusy dokážu potešiť. Nájdete tu postele a nočné stolíky z masívneho dreva, dubový nábytok do obývačky v podobe konferenčných a televíznych stolíkov alebo komôd, pričom najťažšie kusy tejto robustnej kolekcie vážia až 78 kg.

Typické vlastnosti kolekcie Dallas

Jednotlivé kusy tohto nábytku z masívneho dreva majú moderný dizajn charakteristický zaoblenými hranami, ktoré nielen krásne vyzerajú, ale prispievajú aj k vyššej bezpečnosti. Všetky diely sú vyrobené s použitím spojovacích materiálov GTV, ktoré sú vysoko kvalitné, odolné a majú dlhú životnosť. Celý výrobný proces je nakoniec ukončený olejovým náterom Borma Wachs, ktorý nielen predlžuje životnosť krásneho dreva, ale dodáva mu aj lesk.

Určite máte záujem, aby vám nábytok z kolekcie Dallas slúžil dlhé roky. Preto sa oň nezabudnite dobre starať, pravidelne z neho utierať prach a v neposlednom rade ho aspoň raz ročne natrieť čerstvým ochranným olejom.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.