Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele 180x200

Zobrazených 1–27 z 49 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 49 výsledkov

Postele 180x200

Doprajte si kvalitnú manželskú posteľ z masívneho dreva, ktorá vydrží!

Kvalitný odpočinok je snom mnohých z nás, ale ako ho dosiahnuť? Existuje niekoľko pravidiel, ktoré by sme mali pravidelne dodržiavať, ak chceme počas noci nerušene odpočívať. Patrí medzi ne napríklad spánková hygiena, príjemné a upratané prostredie spálne alebo správny výber matraca. Na čo však nesmieme zabúdať, je kvalitná posteľ z masívneho dreva. To sa môže pochváliť robustnosťou, odolnosťou a pri správnej starostlivosti aj dlhou životnosťou. Ak chcete vedieť, aké sú ďalšie výhody nábytku z masívu, prečítajte si o nich v už napísanom článku. V tomto sa budeme venovať širokej ponuke postelí s rozmermi 180×200 cm a v krátkosti si ich jednu po druhej predstavíme, takže smelo do toho! Väčšina postelí, ktoré nájdete v tomto rozmere, je vyrobená z dubového masívu. Nájdu sa však aj výnimky, ktoré sú vyrobené zo smreka, buka alebo jaseňa.

Cenovo dostupné postele s úložným priestorom

Máte záujem o kúpu masívnej postele 180×200 cm, ale nemáte s ňou zatiaľ žiadne skúsenosti, a preto by ste si radšej vybrali z lacnejších možností? Potom by sa vám mohli páčiť postele z kolekcie Sofi, ktorá je k dispozícii aj vo farebnom prevedení buk alebo Sandra. Obe tieto lôžka sú pomerne robustné, len s malými rozdielmi vo vzhľade. Obe skrývajú úložný priestor vo forme výsuvných zásuviek a sú potiahnuté vrstvou ochranného oleja, ktorý ich chráni pred poškodením a zároveň predlžuje ich životnosť.

Medzi ďalšie obľúbené postele patria manželské postele z kolekcií Denisa, Monte alebo Elza.

Postele s výklopným čelom

Ak však túžite po úložnom priestore pod posteľou, ktorý by ste získali inak ako pomocou výsuvných zásuviek, existujú postele s výsuvnými čelami, ktoré túto službu poskytujú. Z ponuky preskúmajte obľúbenú posteľ z kolekcie Lausanne alebo Pavla, ktorej rošty zostávajú zdvihnuté bez potreby pridržiavania, a to pomocou plynových piestov, ktorými sú vybavené. V neposlednom rade do tohto sortimentu patrí aj drevená manželská posteľ s rozmermi 180×200 cm s názvom Rimini. Je dostatočne vysoká, takže vstávanie z nej nie je ani trochu namáhavé. Vďaka svojej výške si vyslúžila aj výhodu najväčšieho úložného priestoru pod výklopným roštom, ktorý možno nájsť v celom sortimente postelí.

Drevo v kombinácii s kovom

Na výrobu postele sa nepoužíva len drevo. Kovová posteľ 180×200 cm z kolekcie Modena, Verona (a mnoho ďalších) kombinuje drevo s kovom, a tak patrí medzi postele s vysokou pevnosťou a odolnosťou, čo im však neuberá na elegancii. Obe tieto postele sú k dispozícii s čalúneným čelom a až s 9 farebnými variantmi.

Nezmeškajte naše novinky!

Keďže je v našom záujme uspokojiť čo najviac z vás, neustále pripravujeme nové produkty. Preto vám môžeme predstaviť aj postele Bara a Tera, ktoré majú rovnaký vzhľad, ale každá ponúka iný spôsob prístupu k úložnému priestoru. Dubová manželská posteľ 180×200 cm z kolekcie Bara má zásuvky ukryté pod posteľou s jednoduchým výsuvom na bežcoch, zatiaľ čo vzhľadovo podobná posteľ Tera ukrýva úložný priestor pod výklopným čelom. Obe tieto možnosti si môžete vybrať s dubovým čelom, ale môžete si vybrať aj látkové čelo, ktoré je mäkšie a pohodlnejšie na opretie. V tejto kategórii nemôžeme nespomenúť luxusnú posteľ s rozmermi 180×200 cm, ktorá nesie označenie Konstanz. Hoci pôsobí jemne a elegantne, môže sa pochváliť nosnosťou až 230 kg, výberom z dvoch dekorov v svetlom vyhotovení a dvoch dekorov v tmavom vyhotovení s použitím najkvalitnejšieho dubového masívu. Za zmienku určite stojí aj materiál použitý pri výrobe tejto postele, ktorým je masívne jaseňové drevo. Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, jaseňová posteľ Konstanz bude tou pravou.

Ostatný nábytok spálne

A pretože spálňa nie je len posteľ, sú tu aj ďalšie kusy nábytku, ktoré k sebe dokonale pasujú. Hovoríme o nočných stolíkoch, šatníkových skrinkách, komodách, ale aj o knižniciach, ktoré majú v mnohých spálňach čestné miesto.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.