Často hľadáte: Postele Stoličky Jedálenské sety Skrine Výpredaj

Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Komody do spálne

Zobrazených 1–27 z 36 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 36 výsledkov

Komody do spálne

Komody do spálne – praktické úložné riešenie pre každú domácnosť

Cieľom každej rodiny je udržiavať svoj domov uprataný a čistý, ale ruku na srdce – v mnohých prípadoch je to nadľudská úloha. Našťastie však existujú komody, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru, kde si všetky vaše potreby a oblečenie nájdu svoje miesto. V internetovom obchode Gregory nábytok nájdete komody z masívneho dreva v mnohých veľkostiach a prevedeniach.

Kam ju beriete?

Komoda sa hodí takmer do každej miestnosti v dome alebo byte. Nepochybne ho využijete v spálni alebo v detskej izbe, kde bežne skladujeme oblečenie a spodnú bielizeň. Svoje miesto si však nájde aj na chodbe a stane sa ideálnym miestom na odloženie kabátu pri návrate zo školy alebo z práce.

Všetky dostupné komody sú vyrobené z materiálu, ktorý sa predtým používal na stavbu bojových lodí. Ide o dubový masív, ktorý sa pýši nielen svojou kvalitou a odolnosťou, ale aj krásnou kresbou dreva na viditeľných plochách nábytku. Každá drevená komoda je povrchovo upravená olejom, voskom alebo kombináciou oboch. Táto povrchová vrstva chráni nábytok.

Varianty na výber

Nájdete komody, ktoré sa líšia veľkosťou aj usporiadaním úložných priestorov. Ak máte záujem o zásuvkovú komodu, potešia vás zásuvky s mäkkým zatváraním, ktorými sú vybavené takmer všetky komody. Jednou z najobľúbenejších zásuvkových komôd je masívna dubová komoda Pavla. Môže sa pochváliť nielen pevnosťou a odolnosťou, ale aj moderným vzhľadom so zaoblenými hranami, ktoré zabránia mnohým nehodám.

Kolekcia Pavla však zahŕňa aj dlhé komody s policovými úložnými systémami so šírkou až 150 cm. Nie vždy je však dostatok miesta na umiestnenie dlhej komody. Ak potrebujete vyplniť užší priestor, pozrite si komodu z dubového masívu z kolekcie Leo v rustikálnom štýle, ktorá ponúka zásuvkovú komodu s kovovými úchytkami so šírkou 50 cm. Kombináciu dubového dreva a kovu nájdete aj v kolekcii Troja.

Pre milovníkov retro štýlu

Láka vás retro štýl, ale zároveň by ste chceli ľahký doplnok, ktorý dodá čerešničku na torte vašej inak modernej domácnosti? Masívna komoda z kolekcie Livorno môže byť presne to, čo hľadáte. Na jednej strane ponúka 3 priestranné zásuvky a na druhej strane 2 police. Umiestnite ho do priestoru so šírkou 120 cm a uložte všetko potrebné. Pri správnej starostlivosti vám môže slúžiť po celé generácie.