Komody

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 18 výsledkov

Komody

Komoda – praktické úložné riešenie pre každú domácnosť

Cieľom každej rodiny je udržiavať svoj domov uprataný a čistý, ale ruku na srdce – v mnohých prípadoch je to nadľudská úloha. Našťastie však existujú komody, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru, kde si všetky vaše potreby a oblečenie nájdu svoje miesto. V internetovom obchode Gregory Furniture nájdete komody z masívneho dreva v mnohých veľkostiach a prevedeniach.

Kam ju beriete?

Komoda sa hodí takmer do každej miestnosti v dome alebo byte. Nepochybne ho využijete v spálni alebo v detskej izbe, kde bežne skladujeme oblečenie a spodnú bielizeň. Svoje miesto si však nájde aj na chodbe a stane sa ideálnym miestom na odloženie kabátu pri návrate zo školy alebo z práce.

Všetky dostupné komody sú vyrobené z materiálu, ktorý sa predtým používal na stavbu bojových lodí. Ide o dubový masív, ktorý sa pýši nielen svojou kvalitou a odolnosťou, ale aj krásnou kresbou dreva na viditeľných plochách nábytku. Každá drevená komoda je povrchovo upravená olejom, voskom alebo kombináciou oboch. Táto povrchová vrstva chráni nábytok.

Varianty na výber

V predajni Gregory Furniture nájdete komody, ktoré sa líšia veľkosťou aj usporiadaním úložného priestoru. Ak máte záujem o zásuvkovú komodu, potešia vás zásuvky s mäkkým zatváraním, ktorými sú vybavené takmer všetky komody. Jednou z najobľúbenejších zásuvkových komôd je masívna dubová komoda Pavla. Môže sa pochváliť nielen pevnosťou a odolnosťou, ale aj moderným vzhľadom so zaoblenými hranami, ktoré zabránia mnohým nehodám.

Kolekcia Pavel však zahŕňa aj komody s policovými úložnými systémami so šírkou až 150 cm. Nie vždy je však dostatok miesta na komodu. Ak potrebujete vyplniť užší priestor, pozrite si komodu v rustikálnom štýle z kolekcie Leo, ktorá ponúka zásuvkovú komodu s kovovými úchytkami so šírkou 50 cm. Kombináciu dubového dreva a kovu nájdete aj v kolekcii Troja.

Pre milovníkov retro štýlu

Láka vás retro štýl, ale zároveň by ste chceli ľahký doplnok, ktorý dodá čerešničku na torte vašej inak modernej domácnosti? Masívna komoda z kolekcie Livorno by mohla byť presne to, čo hľadáte. Na jednej strane ponúka 3 priestranné zásuvky a na druhej strane 2 police. Umiestnite ho do priestoru so šírkou 120 cm a uložte všetko potrebné. Pri správnej starostlivosti vám môže slúžiť po celé generácie.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.