Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Komody z masívneho dreva a TV komody

Zobrazených 1–27 z 41 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 41 výsledkov

Komody z masívneho dreva a TV komody

Výber nábytku do domácnosti je vždy trochu náročný. Ak vám záleží na kvalite a trvanlivosti, určite by ste sa mali zaujímať o odolný a konštrukčne pevný dubový masív. Z ktorých kusov si budete môcť vybrať?

Kolekcia Dallas

Drevená komoda z kolekcie Dallas vyniká predovšetkým moderným dizajnom, ktorý sa nedá prehliadnuť vďaka neobvyklým zaobleným hranám nábytku, ako aj ošetrením kombináciou oleja a vosku, ktoré ho dokonale chráni pred bežným opotrebovaním.

Na výrobu tejto kolekcie bol použitý kartáčovaný dub. Počas spracovania sa vrchná, mäkšia štruktúra dubového dreva odstráni kefovaním. Výsledkom je reliéfna povrchová štruktúra, ktorá označuje roky rastu dreva a vytvára charakteristický dizajn.

Kolekcia Dallas zahŕňa aj dubovú komodu Dallas 2 so zabudovaným podsvietením. Vďaka nemu sa vám podarí vytvoriť príjemné svetelné osvetlenie obývačky a možno aj trochu romantiky.

Kolekcia Railway

Kolekcia ponúka aj komody z dubového masívu, medzi ktoré patrí aj komoda pod televízor. Táto kolekcia sa vyznačuje kovovými doplnkami, ktoré prinášajú ešte štýlovejší vzhľad ako samotné masívne drevo. V kolekcii Railway, rovnako ako v kolekcii Dallas, si môžete vybrať medzi zásuvkovými komodami, komodami s policami alebo dvierkami.

Kolekcia Lausanne

Komody Lausanne sú ošetrené kvalitným olejom Borma Wachs. Jednotlivé komody zaujmú zaoblenými hranami, ktoré im dodávajú moderný a štýlový vzhľad. Masívne komody z kolekcie Lausanne sú vybavené zásuvkami s posuvným systémom SOFT CLOSE, ktorý zaručuje tiché a plynulé zatváranie.

Samozrejme, svoj výber môžete prispôsobiť aj rozmerom svojej izby a následne prispôsobiť veľkosť komody. V ponuke nájdete rôzne šírky od 85 do 180 centimetrov.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.