Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Masívne šatníky do spálne

Masívne šatníky do spálne

Masívne skrine do spálne sú priestorom, kde je potrebné uložiť všetko oblečenie, aby malo svoje miesto a aby sme mali doma vždy poriadok. Ak hľadáte skrine z masívneho dreva s moderným vzhľadom, potom by ste mali upriamiť svoju pozornosť na kolekcie Pavla alebo Palermo.

Tieto skrine do spálne sú vyrobené z masívneho dreva, pričom najväčšia skriňa Palermo 4D dosahuje neuveriteľných 180 kilogramov. Prekvapí vás svojou veľkosťou a robustnosťou. Do tejto štvordielnej skrine sa zmestí veľa vecí, ktoré treba uložiť, a zmestí sa do nej aj veľa vešiakov. Krásny a moderný vzhľad skriniek Palermo podčiarkuje podsvietenie, ktoré je zabudované do skrinky.

Ak dávate prednosť rustikálnemu štýlu pred moderným, pozrite si šatníkovú skriňu Railway rustic. Železné prvky dodávajú drevenej skrini výnimočný vzhľad, ktorý možno doplniť popínavými rastlinami, ktoré čistia vzduch v spálni.

Všetky tieto skrine z masívneho dreva, ktoré sú k dispozícii vo veľkostiach od 100 do 210 cm, sú ošetrené olejom, ktorý nielenže dodáva drevu krásnu farbu, ale ho aj lepšie chráni pred bežným opotrebovaním.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.