Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Postele 90x200

Postele 90x200

Kvalitný spánok? Na posteli záleží!

Hľadáte jednolôžkovú posteľ, ktorá spája kvalitu a pekný, prírodný vzhľad? U nás nájdete oboje a vyberiete si, či už máte radi jednoduché prvky, alebo radšej ochutíte trochu netradičného vzhľadu, ktorý sa napriek tomu hodí do väčšiny interiérových priestorov. Aké postele 90×200 cm sú v ponuke? Prevedieme vás!

Kvalita vždy na prvom mieste

Či už doma alebo napríklad v hoteli, túžba väčšiny z nás, keď si ľahneme do postele, je jediná. Tým je pohodlie, ktorého nám bude dopriate, aby sme sa mohli dobre vyspať. Povedali by ste, že na kvalite postele pritom nezáleží a že oveľa väčší dôraz by mal byť kladený na výber matraca? Pravdu máte len z polovice. Aj kvalitné materiály, z ktorých je daná posteľ skonštruovaná, hrajú významnú úlohu. Predstavte si len nepohodlie, ktoré súvisí s nepríjemnými vrzgajúcimi zvukmi vždy, keď sa na posteli budete chcieť pretočiť.

To sa vám u postele, vyrobenej z kvalitného dubového dreva, stane s veľmi nízkou pravdepodobnosťou, a práve to je jeden z dôvodov, prečo je pre postele, ktoré v e-shope nájdete, použité masívne, naolejované drevo, čím je predĺžená jeho životnosť. Ďalšími dôvodmi sú odolnosť, pevnosť a v neposlednom rade aj dlhá životnosť, ak je nábytku poskytnutá náležitá starostlivosť.

Kvalita za dostupnú cenu

Ako prvú si predstavíme posteľ Sofi, masívne jednolôžko, skrývajúce niekoľko vychytávok. Ako prvú vás možno zaujme čelo postele, zložené z dvoch pevných dosiek, o ktoré je možné sa pohodlne oprieť pri čítaní knihy pred samotným usínaním. U nôh postele ďalej zbadáte malú poličku. Na tú je možné položiť treba malú ozdobnú rastlinku a zútulniť tak miestnosť. Nakoniec iste oceníte aj možnosť dokúpenia 2 zásuviek, ktoré rozšíria úložné priestory vo vašej domácnosti.

Posteľ Sofi je inak jednoduchou posteľou, výrazne nenarušujúcou vzhľad jednoduchej miestnosti, ktorú je potom možné doplniť akýmikoľvek farbami, pri ktorých sa v miestnosti budete vy, vaše deti alebo hostia cítiť ako doma.

Cenovo dobre dostupná, pritom však z pevného masívu, je tiež drevená posteľ 90×200 z kolekcie Troja. Tá je navyše dostupná spolu s lamelovým roštom v cene.

Postele s látkovým čelom

Ďalšou rozšírenou kategóriou sú postele z masívu 90×200, ktoré majú látkové čelá. Do tejto kategórie spadá napríklad posteľ Monte, ktorá ponúka až 7 dostupných farebných variantov, z ktorých si môžete vybrať. Toto čelo je snímateľné, vďaka čomu je možné ho pohodlnejšie čistiť. Masív, použitý pri výrobe tejto postele, má zaoblené hrany a pod posteľou vysúvaciu zásuvku, treba pre sezónne prikrývky.

Ďalej tu nájdete aj drevené postele 90×200 cm s látkovým čelom, ktoré však nie je snímateľné. Ide o postele Bosfor a King. Tie sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou, dlhou životnosťou a ľahkým prístupom pod posteľ.

Postele v kombinácii dreva a kovu

Ste pre niečo jednoduché s štipkou „korenia“, ktoré dodá izbe šmrnc? Potom by vás mohla zaujať kovová posteľ 90×200, ktorá je dostupná v kolekcii Olívie, Venecia a Admiral. Konštrukcia týchto postelí kombinuje masív a kov v čiernej farbe, čo dodáva na neobyčajnej elegancii.

Posteľ pre náročných

Dávate prednosť naprostej jednoduchosti, ktorá nie je ničím narušovaná? Potom neváhajte a prezrite si jednoduchú, jednolôžkovú posteľ Pavla. Má vyklápajúci sa rošt a pri pohľade na ňu sa zdá, že je vo vzduchu. Tento efekt pôsobí veľmi elegantne a hodí sa tak do spální či izieb s nadčasovým vzhľadom, ktorému nedominuje príliš veľa výrazných doplnkov. K tejto posteli je dodávaný rošt zdarma, rovnako tak ako úložný priestor, ktorý sa v domácnosti alebo v hotelovom apartmá vždy hodí.

Na výber kvalitnej matrace nezabudnite

K všetkým týmto posteliam je možné si tiež pořídit pohodlné matrace. Výber matraca prispôsobujte nielen veľkosti postele, ale aj hmotnosti toho, kto na nej bude odpočívať.

Nakoniec si neváhajte prezrieť ani nočné stolíky, ktoré sa s výberom zo rovnakej kategórie s posteľami budú k sebe dokonale hodiť.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.