Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Jedálenské súpravy

Vyberte si podkategóriu

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Jedálenské súpravy

Jedálni vždy dominujú jedálenské súpravy, ktoré sa skladajú zo štvorcového alebo okrúhleho jedálenského stola a súpravy jedálenských stoličiek na pohodlné sedenie. Vyberte si do svojho domova masívny nábytok, ktorý dodá celému interiéru nádych elegancie a zaručene dlho vydrží.

Moderný nábytok do jedálne vám bude slúžiť naozaj dlho a stále bude vyzerať ako nový, ako to očakávame od nábytku z masívneho dreva. Drevený nábytok je obľúbený už po celé generácie a hodí sa ku všetkým doplnkom a ďalším kusom masívneho nábytku. Jedálenské stoličky z masívneho dreva a stôl v rovnakom dizajne vytvárajú jedálenské súpravy z masívneho dreva pre 4 až 6 osôb, ktoré sa stanú ozdobou každého interiéru.

Pri jedálenskom stole sa stretáva celá rodina, preto by mal byť stôl trvácny. Oplatí sa investovať do stola z masívneho dreva, ktorý môžeme bez obáv používať každý deň a hodí sa do každého interiéru. Jedálenské stoly z masívneho dreva sú dominantou jedálne alebo kuchyne a dajú sa veľmi dobre kombinovať s ďalšími doplnkami a nábytkom.

Drevený nábytok je odolný, pohodlný, má dlhú životnosť a vytvára príjemnú atmosféru, pretože ide o prírodný materiál, najčastejšie dub, jaseň, buk a iné. Veľká rodina využije skladací jedálenský stôl, pri ktorom môžeme zvýšiť počet miest na sedenie, stačí ho rozložiť a pridať masívne stoličky. Masívne drevo upúta pozornosť a vytvorí príjemné miesto pre rodinu.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.