Jedálenské súpravy

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 15 výsledkov

Jedálenské súpravy

Jedálni vždy dominujú jedálenské súpravy, ktoré sa skladajú zo štvorcového alebo okrúhleho jedálenského stola a súpravy jedálenských stoličiek na pohodlné sedenie. Vyberte si do svojho domova masívny nábytok, ktorý dodá celému interiéru nádych elegancie a zaručene dlho vydrží.

Moderný nábytok do jedálne vám bude slúžiť naozaj dlho a stále bude vyzerať ako nový, ako to očakávame od nábytku z masívneho dreva. Drevený nábytok je obľúbený už po celé generácie a hodí sa ku všetkým doplnkom a ďalším kusom masívneho nábytku. Jedálenské stoličky z masívneho dreva a stôl v rovnakom dizajne vytvárajú jedálenské súpravy z masívneho dreva pre 4 až 6 osôb, ktoré sa stanú ozdobou každého interiéru.

Pri jedálenskom stole sa stretáva celá rodina, preto by mal byť stôl trvácny. Oplatí sa investovať do stola z masívneho dreva, ktorý môžeme bez obáv používať každý deň a hodí sa do každého interiéru. Jedálenské stoly z masívneho dreva sú dominantou jedálne alebo kuchyne a dajú sa veľmi dobre kombinovať s ďalšími doplnkami a nábytkom.

Drevený nábytok je odolný, pohodlný, má dlhú životnosť a vytvára príjemnú atmosféru, pretože ide o prírodný materiál, najčastejšie dub, jaseň, buk a iné. Veľká rodina využije skladací jedálenský stôl, pri ktorom môžeme zvýšiť počet miest na sedenie, stačí ho rozložiť a pridať masívne stoličky. Masívne drevo upúta pozornosť a vytvorí príjemné miesto pre rodinu.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.