Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Jedálenské stoličky z masívneho dreva

Zobrazených 1–27 z 135 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 135 výsledkov

Jedálenské stoličky z masívneho dreva

Kvalitné jedálenské stoličky na spoločné stolovanie

Či už radi organizujete večierky, alebo si jednoducho chcete zaobstarať jedálenské stoličky, na ktorých budete sedieť každú nedeľu, keď budete s rodinou spoločne obedovať, vyberte si nábytok Gregory. Nájdete tu stoličky vyrobené zo 100 % dubového alebo jaseňového masívu.

Vyberte si, čo sa vám páči

Sortiment stoličiek zahŕňa jedálenské stoličky z masívneho dreva, ktoré sú celodrevené a niektoré z nich majú čalúnenie v rôznych farbách pre maximálne pohodlie. Nájdete tu klasické aj nadčasové moderné jedálenské stoličky alebo stoličky v rustikálnom dizajne.

Všetky dostupné stoličky do jedálne sú natreté kvalitným olejom, ktorý podporuje výraznosť farby a štruktúry štruktúry dreva, alebo sú ošetrené lakom, ktorý je odolnejší voči škvrnám. Neviete sa rozhodnúť, či si vybrať olejovaný alebo lakovaný povrch? Vyberte si stoličky v kombinácii oleja a vosku.

Okrem jedálenských stoličiek nájdete v internetovom obchode aj vyvýšené barové stoličky, ktoré sa dokonale hodia k vyvýšenému ostrovčeku, ktorý oddeľuje kuchynskú a jedálenskú časť domu.

Výhody pevných stoličiek

Nie je žiadnym tajomstvom, že masívny nábytok sa vyznačuje veľkou pevnosťou, robustnosťou, a teda aj nosnosťou. Pri správnej starostlivosti vám jedálenské stoličky z masívneho dreva budú slúžiť dlhé roky – a čo je tá správna starostlivosť? Základom je pravidelne utierať prach a iné nečistoty suchou bavlnenou handričkou a na predĺženie životnosti a obnovenie vzhľadu ich aspoň raz ročne naolejovať prípravkami určenými na tento účel. Vyberte si jedálenské stoličky na sklade, ktoré ozdobia vašu jedáleň za niekoľko dní.

Tip na záver: Ak chcete dosiahnuť dokonalú harmóniu nábytku v jedálni, zaobstarajte si stoličky, ktoré sa hodia k jedálenskému stolu, ponuka stoličiek v nábytok Gregory je rovnako široká.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.