Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Nábytok z masívneho dreva do pracovne

Zobrazených 1–27 z 83 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 83 výsledkov

Nábytok z masívneho dreva do pracovne

Nechajte sa očariť masívnym nábytkom do pracovne, kde sa stretáva skutočný krásny dizajn s funkčnosťou a kvalitou. Náš široký sortiment pracovných stoličiek a stolov je nielen pohodlný a esteticky zaujímavý, ale vydrží aj niekoľko generácií.

Naše pracovné stoličky a stoly sú vyrobené z prvotriedneho masívneho dreva – dubu. Dub je ideálnym materiálom na výrobu nábytku vďaka svojej vysokej nosnosti a trvanlivosti, ktorá zaručuje ich dlhú životnosť. Ponúkame stoličky a stoly do pracovne v modernom aj klasickom dizajne, ktoré sa stanú neprehliadnuteľnou súčasťou vašej domácej alebo kancelárskej pracovne.

Kancelársky nábytok z masívneho dreva je ošetrený olejom, lakom alebo kombináciou oleja a vosku na dosiahnutie maximálnej ochrany a dlhej životnosti. Ponúkame pevné aj čalúnené stoličky, takže si môžete vybrať ten správny model, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Pracovné stoly sú k dispozícii vo výškach 120 cm, 140 cm a 160 cm, takže si určite vyberiete ten správny, ktorý dokonale zapadne do vašej pracovne.

Tieto stoly a stoličky sú správnou voľbou pre každého, kto hľadá štýlový a kvalitný kancelársky nábytok, ktorý vydrží dlhé roky. Doplňte svoju pracovňu o kus nášho dizajnového nábytku a vychutnajte si kvalitu a pohodlie, ktoré poskytuje.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.