Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Zobrazených 1–27 z 32 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 32 výsledkov

Jedálenské stoly z masívneho dreva

Kvalitné jedálenské stoly z masívneho dreva pre každú dobrú hostinu

Radi varíte a ešte radšej servírujete jedlo? V tomto prípade vás určite poteší ponuka kvalitných stolov zo 100 % masívneho dreva, ktoré sú k dispozícii v internetovom obchode Gregory nábytok.

Oválne, okrúhle, štvorcové – vyberte si!

Existujú stoly rôznych tvarov, materiálov a veľkostí. Vyberte si medzi stolmi z masívneho dreva.

Drevené stoly

Drevené jedálenské stoly sú klasikou a sú tu od nepamäti. Stoly sú k dispozícii s 2,2 cm širokou alebo robustnejšou 4 cm širokou doskou, sú vyrobené z dubového alebo jaseňového dreva, majú jednoduchý alebo rustikálny vzhľad.

Klasický jedálenský stôl je celodrevený, ale ak sa radi spoliehate na kovové prvky, určite si obľúbite štvorcový stôl so železnými nohami v tvare písmena U, V alebo X. Ak vám nevyhovujú výrazné hrany, pozrite sa na okrúhle alebo oválne stoly.

Drevené stoly sa ošetrujú olejom, aby sa zvýraznila farba a štruktúra dreva, alebo lakom, aby boli odolnejšie voči škvrnám. Prípadne si môžete vybrať olejovanú verziu v kombinácii s voskom, ktorá je strednou cestou medzi dvoma vyššie uvedenými verziami.

Výber stolov podľa veľkosti

V ponuke nábytok Gregory nájdete stoly s dĺžkou od 85 cm do 340 cm. Vyberte si podľa počtu ľudí, ktorí by si u neho mali nájsť miesto. Pre 4 osoby postačí dĺžka 120 cm, ale ak niekedy hostíte skupinu 10 a viac osôb, siahnite po doske s minimálnou dĺžkou 240 cm. Môžete sa však rozhodnúť aj pre skladací stôl, ktorého dĺžku možno ľahko zväčšiť pre väčší počet osôb.

Vyberte si aj iný nábytok jedálne, ktorý je kvalitný a pri správnej starostlivosti vydrží celé generácie.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.