Jedálenské stoly

Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 24 výsledkov

Jedálenské stoly

Kvalitné jedálenské stoly pre každú dobrú hostinu

Radi varíte a ešte radšej servírujete jedlo? V tomto prípade vás poteší ponuka kvalitných stolov zo 100 % masívneho dreva, ktoré sú k dispozícii v internetovom obchode Gregory Furniture.

Oválne, okrúhle, štvorcové – vyberte si!

Existujú stoly rôznych tvarov, materiálov a veľkostí. Vyberte si stôl z masívneho dreva, ale prekvapia vás aj keramické jedálenské stoly s mramorovým vzhľadom.

Drevené stoly

Drevené jedálenské stoly sú klasikou a sú tu od nepamäti. K dispozícii je 2,2 cm široká stolová doska alebo robustnejšia 4 cm široká stolová doska z dubového alebo jaseňového dreva, jednoduchého alebo rustikálneho vzhľadu.

Klasický jedálenský stôl je celodrevený, ale ak sa radi spoliehate na kovové prvky, určite si obľúbite štvorcový stôl so železnými nohami v tvare písmena U, V alebo X. Ak vám nevyhovujú výrazné hrany, pozrite sa na okrúhle alebo oválne stoly.

Drevené stoly sa ošetrujú olejom, aby sa zvýraznila farba a štruktúra dreva, alebo lakom, aby boli odolnejšie voči škvrnám. Prípadne si môžete vybrať olejovanú verziu v kombinácii s voskom, ktorá je strednou cestou medzi dvoma vyššie uvedenými verziami.

Moderné stoly s keramickou doskou

Ak je váš domov veľmi moderný, očarí vás stôl s rozmermi 2000 x 1000 mm s talianskou mramorovou keramickou doskou v rôznych dekoroch. Tento nádherný stôl je veľmi odolný vďaka možnosti odkladať horúce hrnce a odolnosti voči škvrnám.

Výber stolov podľa veľkosti

V ponuke nábytku Gregory nájdete stoly s dĺžkou od 85 cm do 340 cm. Vyberte si podľa počtu ľudí, ktorí by si u neho mali nájsť miesto. Pre 4 osoby postačí dĺžka 120 cm, ale ak niekedy hostíte skupinu 10 a viac osôb, siahnite po doske s minimálnou dĺžkou 240 cm. Môžete sa však rozhodnúť aj pre skladací stôl, ktorého dĺžku možno ľahko zväčšiť pre väčší počet osôb.

Vyberte si aj iný nábytok do jedálne, ktorý je kvalitný a pri správnej starostlivosti vydrží celé generácie.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.