Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Kolekcia Lausanne

Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Zobrazuje sa všetkych 23 výsledkov

Kolekcia Lausanne

Zariaďte si domov masívnym nábytkom z kolekcie Lausanne

Je čas vymeniť starý nábytok za nový? Ak máte radi jednoduchosť, nadčasovú eleganciu a v neposlednom rade kvalitu, predstavujeme vám internetový obchod Gregory nábytok, v ktorom nájdete nábytok do spálne, obývačky, ale aj do pracovne. Kolekcia Lausanne využíva dubový masív a vyznačuje sa modernými zaoblenými hranami.

Vybavenie spálne

Najprv sa pozrime na nábytok, ktorý sa dokonale hodí do vašej spálne, ktorá sa samozrejme nezaobíde bez postele. V tejto kolekcii je k dispozícii v dvoch variantoch – s úložným priestorom a zdvíhacím roštom alebo bez úložného priestoru. Postele sú k dispozícii aj s dubovými nočnými stolíkmi s dvoma alebo tromi zásuvkami s mäkkým zatváraním. Komoda, ktorá môže mať veľa zásuviek alebo kombináciu zásuviek a políc, dobre poslúži na neustále upratovanie priestoru.

Miesto na oddych a posedenie

Ak máte záujem o dubový nábytok do obývačky, kolekcia Lausanne ponúka vitríny, komody alebo konferenčné stolíky. Kúpte si napríklad krásnu sklenenú vitrínu, do ktorej môžete umiestniť nielen porcelán alebo sklo, ale aj fotografie alebo iné dekorácie, ktoré spríjemnia priestor obývačky.

Pracovňa na mieru

Vo výbave vašej domácej kancelárie nájdete moderný pracovný stôl s rozmermi 140 x 75 x 78 (ŠxVxH), ktorý sa hodí do každej domácej kancelárie. Nájdete tu dostatok priestoru na prácu na počítači, čítanie všetkých dôležitých dokumentov, ale aj úložný priestor v 3 zásuvkách.

Všetok tento nábytok je ošetrený kvalitným olejom Borma Wachs, ktorý predlžuje jeho životnosť. Najťažšie kusy v kolekcii vážia až 150 kg a predstavujú skutočne robustný nábytok, na ktorého pevnosť a odolnosť sa môžete spoľahnúť nielen vďaka kvalitnému materiálu, ale aj spojovacím prvkom GTV.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.