Kolekcia Pavla

Kolekcia Pavla

Zariadenie spálne nábytkom z kolekcie pre náročných

Ak ste náročný zákazník s vysokými požiadavkami na nábytok pre vašu spálňu, s potešením vám predstavujeme kolekciu Pavla, ktorá v internetovom obchode Gregory nábytok predstavuje vysokokvalitné kúsky, ktoré vás zaujmú a získajú si vaše srdce. Kĺbová stabilita, pevnosť a v neposlednom rade originalita v podobe kresieb na doskách. To všetko vďaka použitému drevu, ktorým je dubový masív, ktorého kvalita bola testovaná pri stavbe bojových lodí.

Čím sa môže pochváliť nábytok do spálne z kolekcie Pavla.

Veľmi obľúbeným kusom nábytku z kolekcie Pavla je posteľ ktorá je k dispozícii v mnohých veľkostiach od najväčšej 200 x 200 cm až po klasické jednolôžkové postele vo veľkosti 90 x 200 cm. Táto dubová posteľ má aj úložný priestor, ktorý je bezpečne prístupný pomocou ľahko zdvíhateľného roštu.

Súčasťou každej postele je aj nočný stolík, ktorý táto kolekcia je k dispozícii v dvoch verziách – líšia sa veľkosťou úložného priestoru. Zásuvky sú navrhnuté s mäkkým zatváraním a systémom otvárania tip-on (otváranie dotykom). Rovnakým systémom otvárania je vybavená aj zásuvka. Komoda do spálne so 4 širokými, kde je možno uložiť posteľnú bielizeň alebo uteráky, ako aj spodnú bielizeň alebo iné oblečenie. Ak potrebujete viac úložného priestoru, môžete sa rozhodnúť pre komodu Pavla s 8 zásuvkami.

V neposlednom rade neprehliadnite priestranné šatníkové skrine do spálne, ktoré sa líšia veľkosťou priestoru na zavesenie kabátov, košieľ alebo šaty.

Získa si vás kolekcia Pavla svojimi výhodami?

Všetok nábytok z kolekcie Pavla je vyrobený z kvalitného dubového masívu. Najťažšie kusy kolekcie Pavla dosahujú hmotnosti až 135 kg. Používajú sa spojovacie prvky nemeckej značky. Drevo je ošetrené talianskym olejom v kombinácii s voskom od kvalitnej značky Sigmar Vernici, ktorý nielen
dodáva nábytku lesk, ale ho aj chráni a predlžuje jeho životnosť.

V neposlednom rade treba spomenúť, že všetok nábytok z kolekcie Pavla je vysoko moderný a nadčasový. Dbá na bezpečnosť používateľov a svojou vysokou stabilitou a pevnosťou, nosnosťou postele a zaoblenými hranami.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.