Vyhľadať
Close this search box.

Napíšte nám

Kolekcia Pavla

Kolekcia Pavla

Zariadenie spálne nábytkom z kolekcie pre náročných

Ak patríte k náročným zákazníkom s vysokými nárokmi na nábytok spálne, radi vám predstavíme kolekciu Pavla, ktorá v internetovom obchode Gregory nábytok predstavuje kvalitné kúsky, ktoré vás zaujmú a získajú si vaše srdce. Spája v sebe stabilitu, pevnosť a v neposlednom rade originalitu v podobe kresieb na doskách. To všetko vďaka použitému masívnemu dubovému drevu, ktorého kvalita bola preverená pri stavbe bojových lodí.

Čím sa môže pochváliť nábytok spálne z kolekcie Pavla

Veľmi obľúbeným kusom dreveného nábytku z kolekcie Pavla je posteľ z masívu, ktorá je k dispozícii v mnohých rozmeroch od najväčšej s rozmermi 200 x 200 cm až po klasické jednolôžkové postele s rozmermi 90 x 200 cm. Táto dubová posteľ má aj úložný priestor, ktorý je prístupný pomocou ľahko zdvíhateľného roštu.

Ku každej posteli patrí aj nočný stolík, ktorý táto kolekcia ponúka v dvoch verziách – líšia sa veľkosťou úložného priestoru. Je navrhnutý so zásuvkami so systémom otvárania tip-on (otváranie dotykom). Na druhej strane je komoda v spálni vybavená systémom tichého zatvárania. Do 4 širokých zásuviek komody môžete uložiť posteľnú bielizeň alebo uteráky, ako aj spodnú bielizeň alebo iné oblečenie. Ak potrebujete viac úložného priestoru, môžete si vybrať komodu Pavla s 8 zásuvkami.

V neposlednom rade neprehliadnite priestranné skrine do spálne, ktoré sa líšia veľkosťou priestoru na zavesenie kabátov, košieľ alebo šiat.

Získa si vás kolekcia Paul svojimi výhodami?

Všetok nábytok z kolekcie Pavla je vyrobený z kvalitného dubového masívu. Najťažšie kusy kolekcie Pavel vážia až 135 kg a spojovací materiál použitý na spojenie jednotlivých dielov je nemeckej značky. Drevo je ošetrené talianskym olejom v kombinácii s voskom kvalitnej značky Sigmar Vernici, ktorý dodáva nábytku nielen lesk, ale ho aj chráni a predlžuje jeho životnosť.

V neposlednom rade treba spomenúť, že všetok nábytok z kolekcie Pavla je veľmi moderný a nadčasový. Dbá na bezpečnosť používateľov vďaka vysokej stabilite a pevnosti, nosnosti lôžka a zaobleným hranám.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.