Tabuľky

Zobrazených 1–27 z 39 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 39 výsledkov

Tabuľky

Stôl je hlavným miestom komunikácie a zdieľania. Je to priateľské miesto, ktoré spája naše myšlienky. Umožňuje nám otvoriť sa jeden druhému a stáva sa súčasťou nášho života.
Obklopme sa prírodou a vytvorme podmienky v harmónii s prostredím. Stôl z masívneho dreva je výzvou pre udržateľný dizajn. Masívny dubový stôl v prírodnej a neošetrenej podobe vám vydrží mnoho rokov. Vďaka vašej starostlivosti a ošetreniu kvalitným olejom alebo voskom bude drevo nielen dýchať, ale zlepší sa aj jeho štruktúra. Intenzívnejšie budete vnímať omamnú vôňu a príjemný pocit z dotyku dreva, ktorý ponúka masívna stolová doska. Jednoducho “WOW”, nebudete chcieť opustiť drevený stôl.
Potrebujete robustný a kvalitný stôl do domácej kancelárie?
Výberom pracovného stola z masívneho dreva určite neurobíte chybu. Pevnosť a stabilita idú ruka v ruke s pevnou doskou. Na tento stôl môžete bez obáv umiestniť veľký monitor, tlačiareň a celý rad hrnčekov na kávu. Teraz sa pohodlne usaďte a vychutnajte si kvalitné prírodné materiály, ako je dub alebo jaseň. Vaša práca bude preniknutá prírodou a jej pokojom.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.