Filtrovať
Rozbalit vše

Zobrazených 1–27 z 33 výsledkov

Zobrazených 1–27 z 33 výsledkov

Stoly

Stôl je hlavným miestom komunikácie a zdieľania. Je to priateľské miesto, ktoré spája naše myšlienky. Umožňuje nám otvoriť sa jeden druhému a stáva sa súčasťou nášho života.

Obklopme sa prírodou a vytvorme podmienky v harmónii s prostredím. Stôl z masívneho dreva je výzvou pre udržateľný dizajn. Masívny dubový stôl v prírodnej a neošetrenej podobe vám vydrží mnoho rokov. Vďaka vašej starostlivosti a ošetreniu kvalitným olejom alebo voskom bude drevo nielen dýchať, ale aj zvýrazní svoju štruktúru. Intenzívnejšie si všimnete omamnú vôňu a príjemný dotyk dreva, ktoré ponúka masívna doska tohto stola. Jednoducho “WOW”, nebudete chcieť opustiť drevený stôl.

Potrebujete pevný a kvalitný stôl do domácej kancelárie?

Výberom stola z masívneho dreva určite neurobíte krok vedľa. Pevnosť a stabilita idú ruka v ruke s pevnou hornou časťou. Na tento stôl môžete bez obáv umiestniť veľký monitor, tlačiareň a celý rad hrnčekov na kávu. Teraz sa pohodlne usaďte a vychutnajte si kvalitné prírodné materiály, ako je dub alebo jaseň. Vaša práca bude nasiaknutá prírodou a jej pokojom.

Dáme Vám zľavu!

Prihláste si odber nášho newsletteru a získajte zľavu 3% na Váš nákup.